O nás

LiveAge Bohumín, Slezská 17, 735 81 Bohumín studiobo@liveage.cz
Patrik: +420 737 858 350
Patrik

Patrik

Tatér
K povolání tatéra jsem měl nakročeno od samého dětství, když jsem se poprvé chopil tužky a začal kreslit. Moje vášeň pro tvorbu a touha vytvářet umělecká díla mě přivedla až k tetování. Celý tento fas... číst dále K povolání tatéra jsem měl nakročeno od samého dětství, když jsem se poprvé chopil tužky a začal kreslit. Moje vášeň pro tvorbu a touha vytvářet umělecká díla mě přivedla až k tetování. Celý tento fascinující svět jsem objevil díky mému otci, který mi daroval můj první tetovací strojek. Od té chvíle se snažím neustále rozvíjet své dovednosti. I když jsem ještě na začátku své cesty, věřím, že každému z mých klientů dokážu přinést jedinečný zážitek, a hlavně jedinečný obraz pod kůži. Tetování pro mě není jen o vytvoření krásného obrázku, ale také o vytváření vzpomínek. Snažím se porozumět příběhu a významu za každým tetováním, abychom společně našli to, na co budete hrdí.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Bohumín