O nás

LiveAge Bohumín, Slezská 17, 735 81 Bohumín studiobo@liveage.cz
Jan: +420 775 654 070
Jan

Jan

Tatér
Jmenuji se Jan Kovacs a pocházím z Karviné. Už od mládí se ve mně začalo objevovat estetické a umělecké cítění, což se později projevilo během studií tvorbou graffiti. Pár let jsem u toho vydržel, ale... číst dále Jmenuji se Jan Kovacs a pocházím z Karviné. Už od mládí se ve mně začalo objevovat estetické a umělecké cítění, což se později projevilo během studií tvorbou graffiti. Pár let jsem u toho vydržel, ale později mne začaly zajímat i jiné styly tvorby, až jsem jednou díky svému kamarádovi poprvé držel v rukách tetovací strojek – cívkový, kterým jsem potetoval sám sebe. Nějaký čas jsem tetoval u něj v salóně, nejprve si vše osahával, tvořil drobnější motivy a usilovně jsem pracoval na sebezdokonalení. Teď už je to 10 let, co se věnuji tetování, soustředím se nejčastěji na propracované a složitější motivy, nápisy, fantasy a horror style. Ozvěte se mi a společně vymyslíme, jaké tetování bude pro vás to pravé.

Jsme tetovací studio, které zaměstnává jen ty nejlepší odborníky. Všichni jsme dokonale proškolení ve standardech hygienických norem. Pracujeme jen ve sterilním prostředí, které odpovídá směrnicím provádění zdravotnických výkonů v evropských zemích. Vždycky bezpodmínečně dodržujeme hygienické zásady. Na to se můžete spolehnout!

Jsme tu pro to, abychom ve vás i na vás zanechali trvalou vzpomínku. Nejdůležitější pro nás je, abyste odcházeli spokojení. A pokud se vyskytne nějaký problém během hojení, my tu vždycky budeme. Po celou dobu hojení k nám můžete přijít pro radu nebo bezplatné ošetření.

Prostě přijďte za námi a všichni si to užijeme.

Sledujte LIVE AGE Bohumín